Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev for å motta informasjon om arrangementer, nyheter o.l.


RSS

Aktuelt fra UHR kan abonneres på via RSS-feed

ContentStart

Ansatte

UHRs generalsekretær har den daglige ledelsen av rådets sekretariat innenfor de rammer som styret fastsetter. Sekretariatet holder til i Oslo, Stortorvet 2, 0155 Oslo, 5 etasje.

  1. Alf Rasmussen
  2. generalsekretær
  3. Mobil: +47 951 09 296
  4. E-post: alf.rasmussen@uhr.no
  1. Hege Bolstad Pettersen
  2. assisterende generalsekretær
  3. Mobil: +47 45 86 66 62
  4. E-post: hege.bolstad.pettersen@uhr.no
  1. Nina Widding
  2. kontorsjef
  3. Mobil: +47 922 31 519
  4. E-post: nina.widding@uhr.no
  1. Ann Elin Brattebø Andersen
  2. seniorrådgiver (kommunikasjon)
  3. Mobil: +47 415 53 740
  4. E-post: ann.elin.b.andersen@uhr.no
  1. Bente Ringlund Bunæs
  2. seniorrådgiver
  3. Mobil: +47 977 89 297
  4. E-post: bente.bunas@uhr.no
  1. Ella Ghosh
  2. seniorrådgiver
  3. Mobil: +47 941 71 047
  4. E-post: ella.ghosh@uhr.no
  1. Karen Oldervik Golmen
  2. seniorrådgiver
  3. Mobil: +47 97 07 39 68
  4. E-post: karen.oldervik.golmen@uhr.no
  1. Trine Grønn
  2. seniorrådgiver
  3. Mobil: +47 916 12 112
  4. E-post: trine.gronn@uhr.no
  1. Dagny Kristine Johnson Hov
  2. seniorrådgiver
  3. Mobil: +47 911 61 672
  4. E-post: dagny.kristine.j.hov@uhr.no
  1. Mette Mo Jakobsen
  2. seniorrådgiver
  3. Mobil: +47 928 98 002
  4. E-post: mette.mo.jakobsen@uhr.no
  1. Lars Johansen
  2. rådgiver
  3. Mobil: +47 416 28 820
  4. E-post: lars.johansen@uhr.no
  1. Birgitte Levy
  2. Permisjon
  1. Ragnar Lie
  2. seniorrådgiver
  3. Mobil: +47 924 20 399
  4. E-post: ragnar.lie@uhr.no
  1. Karina Lystad
  2. rådgiver
  3. Mobil: +47 481 43 188
  4. E-post: karina.lystad@uhr.no
  1. Vidar Røeggen
  2. seniorrådgiver
  3. Mobil: +47 402 34 644
  4. E-post: vidar.roeggen@uhr.no
  1. Tor Rynning-Torp
  2. seniorrådgiver
  3. Mobil: +47 907 42 286
  4. E-post: tor.rynning.torp@uhr.no
  1. Heidi Holt Zachariassen
  2. seniorrådgiver
  3. Mobil: +47 924 56 646
  4. E-post: heidi.holt.zachariassen@uhr.no
  1. Kjærstin Åstveit
  2. seniorrådgiver
  3. Mobil: +47 94 87 24 63
  4. E-post: kjerstin.astveit@uhr.no
ContentEnd